FOTOGRAFICZNA SESJA WIZERUNKOWA - 5 KORZYŚCI

image

Mój ostatni post na blogu dotyczył tematu w jaki sposób przygotować się do sesji wizerunkowej TUTAJ

Dziś przeczytaj o 5 korzyściach z posiadania zdjęć z takiej właśnie sesji.

Czym jest ta fotograficzna sesja wizerunkowa?
Jej zadaniem jest pokazać Twój unikatowy i autentyczny wizerunek przedsiębiorcy :) Prawdziwy i spójny z tym co robisz na co dzień zawodowo, w jaki sposób pomagasz swoim Klientom.
Zdjęcia z takiej sesji możesz wykorzystać na swoją stronę www, newsletter, do mediów społecznościowych oraz do wielu celów marketingowych.

A teraz korzyści dla Ciebie:
1. Twoja historia - zawodowa i osobista są unikatowe. Podziel się nią zatem za pomocą pięknego zdjęcia, z którego patrzysz na swoich Klientów i dzięki któremu mogą złapać z Tobą kontakt wzrokowy.
Czy Twoje posty uczą, bawią, inspirują, motywują? Niech zdjęcia to pokażą! Takiego zdjęcia możesz użyć jako wizytówki, np. do newslettera lub na stronę startową.
2. Kiedy dzielisz się ze swoimi czytelnikami przemyśleniami, szczęściem lub obawami - potrzebne Ci będzie zdjęcie w stylu lifestyle, czyli Twoja codzienność. Dzięki temu trafisz do swoich idealnych Klientów. Nie spotkasz się z każdym ale autentyczne zdjęcie dotrze do ludzi podobnych do Ciebie.
3. Twoja osobowość jest unikatowa i to co robisz również - pokaż to na zdjęciach zamiast korzystać z banków zdjęć (gdzie wszystkie zdjęcia może mieć każdy....)
4. Aktualność zdjęć - to jak wyglądasz teraz, co promujesz, jaki jest sezon - takie zdjęcia są wiarygodne i sprawią że Twoja marka osobista szybciej zapadnie w pamięć, a Ty będziesz poziom wyżej niż konkurencja (o ile ją posiadasz ;))
5. I jedna z ważniejszych kwestii - Klienci, którzy widzą profesjonalne zdjęcia na platformach, których tworzysz, wiedzą, że jesteś ekspertem w tym co robisz i że w taką markę właśnie chcą zainwestować.

Czy teraz upewniłaś się, że profesjonalna sesja wizerunkowa to same korzyści?
Spójność Twojej osobowości i tego co robisz to podstawa marki osobistej.

Oczywiście nadal możesz nie wiedzieć jakich zdjęć potrzebujesz :) Spokojnie, skontaktuj się ze mną - wszystko Ci powiem :)

Ściskam, Karolina