Rodzinna sesja Lifestyle - plener. Jak się przygotować -strój

image

Generalna zasada jest taka żebyście wszyscy czuli się dobrze w tym co macie na sobie.
Natomiast, fajnie jest jeżeli jesteście ubrani spójnie, co oznacza: jeżeli Mama chce być elegancka i chce założyć sukienkę i buty na obcasie, niech dzieci i Tata też będą eleganccy. Pamiętajcie proszę, że robimy te zdjęcia na pamiątkę pięknych chwil, więc niech jakaś tam plamka czy dziurka nie zakłóci tego odbioru :).
Kolory stonowane.
Chodzi o to, że kolor ubrań ma podkreślać Waszą urodę, styl a nie dominować na zdjęciu. Proponuję maksymalnie trzy kolory na raz. Trzy dla Was wszystkich. Pięknie wyglądają biele, beże, brązy, szarości, granaty, czerń (kolory ziemi), pastele.
Warto postawić na klasykę i swój styl.
Sukienki i bluzki koronkowe dodają kobiecości i subtelności. Koszule gładkie lub w kratę są mile widziane :) Dodatki takie jak kapelusz, chusta, kwiat we włosach, wianek, sweterek, kurtka, to wszystko może się pięknie komponować na fotografii. Rzecz jasna nie wszystko naraz ;)
Co nie wygląda dobrze:
Świecący materiał, duże wzory z bohaterami kreskówek i napisy na koszulkach sportowych. Nie chcemy żeby to napis lub superbohater rządził na zdjęciu. Fluorescencyjne kolory odbijają się na twarzy i niekorzystnie wpływają na kolor skóry, dlatego proszę, pomarańczowe, żółte, czerwone stroje zostawcie tym razem w szafie :).

Jeśli jeszcze do końca nie macie pewności o co mi właściwie chodzi, śmiało można mnie zapytać, chętnie podpowiem. Zróbcie zdjęcie i wyślijcie do mnie, na pewno wybierzemy najlepszy wariant :) Mamo, zadbaj o włosy i paznokcie oraz makijaż. Nie oznacza to, że musisz lecieć przed samą sesją do kosmetyczki – chodzi tylko o to żebyś czuła się dobrze. Bo z doświadczenia wiem, że jak Mama czuje się dobrze to dzieci czują się dobrze i Tata też wtedy czuje się dobrze ;)