BABY SHOWER - reportaż

image

Paula we wrześniu zostanie Mamą i z tej okazji Przyjaciółki zorganizowały "Baby Shower".
Baby Shower to wspaniały pomysł dla kobiety która spodziewa się dziecka. To taki czas na pogaduchy z innymi Mamami lub przyszłymi Mamami o radościach jakie za sobą niesie macierzyństwo, o kłopotach, które przecież są nieuniknione...
Na imprezie tego typu wszystko ma związek z noworodkiem. Dekoracje, tort, konkursy. Przyszła Mama może się odstresować jeżeli jej to potrzebne i przyzwyczajać się do pieluszek, butelek i smoczków.
Na imprezie może być również przyszły Tata :) Tak było właśnie w tym przypadku. Daniel bardzo się zaangażował i nawet wygrywał niektóre konkursy ;).
Przyjęcie było w formie niespodzianki więc mogłam stworzyć w kadrach całą historię. Fotografowałam od momentu czekania na głównych bohaterów, po ich wejście i cudownie zaskoczoną minę Pauli. Potem był poczęstunek, konkursy, opowieści o macierzyństwie okraszone głośnym śmiechem dziewczyn. Było pięknie, lazurowo, wesoło i pysznie.

Bardzo lubię tworzyć takie historie. Wówczas jedno zdjęcie potrafi wywołać lawinę wspomnień i opowieści. Naprawdę każda okazja jest dobra na spotkanie i każda okazja jest warta by uwiecznić ją na fotografii. Kilka zdjęć również na moich profilach na Facebook oraz Instagram. Bardzo serdecznie zapraszam!